Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

infolinia 880 880 053

Aktualności

17 sierpnia 2022

Janusz Zakrzewski, Evergreen Solutions i OrCal® z nagrodą AGROPRZEDSIĘBIORCA 2021-2022

W dniu 10 sierpnia 2022 r. w Belwederze – Rezydencji Prezydenta RP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom Konkursu Agroprzedsiębiorca RP 2021-2022. To już 31 edycja tego wydarzenia, którego celem jest uhonorowanie nieprzeciętnych osób i firm mających wymierny wpływ na rozwój i funkcjonowanie polskiego rolnictwa. Laureaci konkursu są swoistymi wizytówkami polskiego agrobiznesu. Miło…

Dowiedz się więcej...
11 października 2021

OrCal® na targach AGROTECH 2021

W dniach 8-10 października 2021 roku spotykamy się z naszymi stałymi Klientami a także ze wszystkimi tymi, którzy chcą szybko, skutecznie odkwasić i użyźnić glebę, na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. To już kolejna wystawa w tym roku, w której bierzemy udział. Dziękujemy za zaufanie i liczne odwiedziny!

Dowiedz się więcej...
22 września 2021

Nowy zakład w Sierakowicach

Rolnicy z Pomorza i nie tylko! Zapraszamy do zakupów OrCal® z Sierakowic! Oryginalny, najwyższej jakości OrCal® z nowego zakładu w Sierakowicach, wyprodukowany na bazie reagenta WapCal® – w ciągłej sprzedaży! W big bagach i w formie luzu. Zapraszamy do kontraktacji! Na zdjęciu – załadunek OrCal® w formie luzu SIERAKOWICE.

Dowiedz się więcej...
6 września 2021

Kup OrCal w nowym zakładzie w Zbąszynku

Zakład w Zbąszynku ruszył pełną parą!!! Kolejny zakład wytwarzający OrCal® rozpoczął swoją działalność. Ledwie minęły dwa tygodnie a już rolnicy zakontraktowali u nas 35% rocznej produkcji! Widać, że jest zapotrzebowanie na OrCal® – oryginalny, wysokiej jakości produkt wytworzony na reagencie WapCal®. Zamówienia na towar ze Zbąszynka przyjmujemy wyłącznie na luz. Zamawiajcie, odkwaszajcie i użyźniajcie!  

Dowiedz się więcej...
28 sierpnia 2021

OrCal® odkwasza Podkarpacie!

Podkarpacie to obszar Polski, w których zakwaszenie gleb należy do najwyższych w Polsce. Chcemy to zmienić! Wszystkich, którzy już stosowali OrCal® lub zamierzają poznać jego wyjątkowe działanie odkwaszające i użyźniające zapraszamy w dniach 28–29.08 2021 na Krajową Wystawę Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej. Wspólnie „odkwaśmy” Podkarpacie Zapraszamy!  

Dowiedz się więcej...
28 czerwca 2021

OrCal® coraz popularniejszy na Opolszczyźnie!

OrCal® coraz popularniejszy na Opolszczyźnie! Wczoraj, 26 czerwca, wspólnie z naszym Partnerem handlowym na Opolszczyźnie zorganizowaliśmy Dzień z OrCal®-em. Były pokazy polowe, możliwość uzupełnienia wiedzy o OrCal®-u, jago zakupu w cenie specjalnej oraz – co wynika z oceny przybyłych – smaczny poczęstunek Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, co dowodzi, że…

Dowiedz się więcej...