Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

infolinia 880 880 053

Chcesz kupić produkt OrCal®
– skontaktuj się z nami

W celu dokonania zamówienia prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych.

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Produkt OrCal® pHregulator®
  Liczba ton
  Województwo

  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne w celu analizy i udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie dotyczące oferty na produkty z serii OrCal®.

  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez „Evergreen Solutions Sp. z o.o.” z siedzibą w Pyrzycach (74-200), ul. Lipiańska 73/33 oraz Partnerów współpracujących z Evergreen Solutions Sp. z o.o. w celu:

  OrCal® - rewolucja w odkwaszaniu i użyźnianiu gleby

  OrCal® w pigułce – szybkie, bezpieczne odkwaszanie i użyźnianie gleby

  OrCal® – odkwsza, użyźnia, odżywia

  Oryginalny OrCal® pHregulator® wyprodukowany jest  na bazie reagenta WapCal®, w technologii FuelCal® – co daje najwyższą jakość. Skład – środek poprawiający właściwości gleby, nawóz OrCal®: substancja organiczna, łatwo przyswajalne mikroelementy i makroelementy azot N, fosfor P, potas K – N, P, K (NPK), różne formy wapnia –  aktywny hydrat wapnia Ca(OH)2, tlenek wapnia CaO, wapń Ca, węglan wapnia CaCO3, woda. Skład chemiczny OrCal® znajduje się na stronie internetowej www.orcal.pl oraz w kartach produktów. Różne formy wapnia w OrCal® to wielokierunkowe oddziaływanie na właściwości chemiczne i fizyczne gleby: odczyn pH, CEC – pojemność kompleksu sorpcyjnego, aktywność enzymatyczna, pojemność wodna, trwałość gruzełków glebowych (odporność na erozję).

  OrCal® działa kompleksowo. OrCal® to: szybkie i bezpieczne odkwaszanie gleby (podniesienie pH gleby) – wzrost odczynu gleby nawet o 1 punkt pH w 3 m-ce, nawożenie Ca++,   wzbogacenie gleby o substancję organiczną, lepsza żyzność, aktywizacja mikroorganizmów gleby poprzez osiedlanie się ich na przestrzennych strukturach materii organicznej, zaopatrzenie roślin w składniki pokarmowe (nawożenie makro- i mikroelementami, w tym NPK), uzdrawianie gleby poprzez wiązanie metali ciężkich istniejących już w glebie do form rezydualnych, a więc słabo rozpuszczalnych (metale ciężkie – neutralizacja).

  OrCal® – to recepta na większe plony! Istotą szybkiego i skutecznego działania OrCal® jest hydrat wapnia i jego rozpuszczalność w wodzie – 1,7g/1000ml, co jest doskonałym, prawie 100 razy lepszym, wynikiem w porównaniu z rozpuszczalnością – węglanów wapnia: kredy i dolomitu – 0,02g/1000ml. Reakcja tworzenia jonów OH- odpowiedzialnych za zobojętnianie jonów OH- a tym samym podwyższanie pH jest w przypadku OrCal® zdecydowanie krótsza niż w przypadku nawozów wapniowych opartych o dolomity lub kredę.

  Efekty już w pierwszym plonie! Dawkowanie zgodnie z dopuszczeniem, zwykle 1 tona – raz na 2-3 lata. Tylko nasz OrCal® ma tak szerokie zastosowanie potwierdzone przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi MRiRW – na uprawy polowe, warzywa, sady – owoce, łąki i pastwiska TUZ. OrCal® ogranicza straty związane z występowaniem suszy. Po zastosowaniu OrCal® następuje zwiększenie pojemności wodnej, zatrzymanie wody w glebie – susza nie oddziaływuje już tak mocno na rośliny. OrCal® to antydzik – uprawy gdzie zastosowano OrCal® odnotowały mniejsze szkody łowieckie lub ich brak. OrCal® to tanie wapnowanie, a bardziej tanie odkwaszanie gleby. OrCal® – obecna cena powoduje, że OrCal® stał się produktem dostępnym, ekonomicznie bardziej uzasadnionym od tradycyjnego wapna.

   

  Więcej: www.orcal.pl/promocje

  Infolinia: 880 880 053.

  Polub nas na www.facebook.com/orcalpl/