Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

infolinia 880 880 053

OrCal® a prawo minimum Liebiga

Już w XIX wieku Justus von Liebig spopularyzował zasadę powszechnie stosowaną w rolnictwie według której ten czynnik, którego jest najmniej działa ograniczająco na plon. Jeśli odniesiemy ją do wapnia, który jest kluczowym makroskładnikiem glebowym, odpowiedzialnym za właściwe pH gleby, to przekonamy się jak bardzo wielkość i jakość plonu są od niego zależne. Mało wapnia, niski odczyn pH = słaby plon. Uzupełnianie niedoborów wapnia i odkwaszanie gleby staje się podstawowym zabiegiem agrotechnicznym, od którego zależy plonowanie wszystkich roślin. Dzięki OrCal®-owi zawierającemu aktywny hydrat wapnia Ca(OH)2  oraz materię organiczną można szybko, skutecznie i bezpiecznie uzupełnić niedobory wapnia i podnieść pH gleby o około 1 punkt w skali pH, w ciągu trzech miesięcy. Wyższe pH gleby = lepszy plon. Warto stosować OrCal®, by nie ponosić strat i być na plusie.

Prawo Liebiga

    Zapytaj o cenę

    Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę.

    Podanie powyższych danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne w celu analizy i udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie dotyczące oferty na produkty z serii OrCal®.

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez „Evergreen Solutions Sp. z o.o.” z siedzibą w Pyrzycach (74-200), ul. Lipiańska 73/33 oraz Partnerów współpracujących z Evergreen Solutions Sp. z o.o. w celu:

    OrCal® - rewolucja w odkwaszaniu i użyźnianiu gleby